Podnikateľka Slovenska 2013: Na prihlásenie máte už iba týždeň!

Súťaž Podnikateľka Slovenska 2013 je v plnom prúde. Do súťaže sa už prihlásili podnikateľky z oblasti farmácie, športu, vzdelávania, umenia, daňového a účtovného poradenstva a ďalších odvetví podnikania. Ak poznáte vo vašom okolí šikovnú podnikateľku alebo ste ňou sama neváhajte a zapojte sa aj vy do súťaže.

Vyplnenie prihlášky nezaberie viac ako desať minút. Vyplnenou prihláškou, zaslanou najneskôr do 30. septembra 2013, sa budete uchádzať o titul v troch kategóriách - Vynikajúca podnikateľka, Začínajúca podnikateľka alebo Úspešná podnikateľka.

Hodnotiaca komisia zasadne v októbri. Víťazky jednotlivých kategórií vyberie komisia, v ktorej má zastúpenie:

Ministerstvo hospodárstva SR

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky
Top Centrum podnikateliek
Združenie podnikateľov Slovenska
Slovenský živnostenský zväz
Ecopress
Star Production
LK TATRY (minuloročná víťazka)
NARMSP

Projekt Podnikateľka Slovenska, ktorý každoročne vyhlasuje Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania  (NARMSP), je zameraný na podporu rozvoja podnikania žien na Slovensku. Jeho hlavným cieľom je oceniť a vyzdvihnúť dôležité miesto žien vo sfére podnikania.  

Do 14. ročníka prestížnej súťaže Podnikateľka Slovenska 2013 sa môžu zapojiť majiteľky obchodných spoločností a živnostníčky, ktoré podnikajú minimálne jeden rok. Hlavnou podmienkou pre účasť v súťaži je, aby podnikateľky vlastnili aspoň 50% podiel v spoločnosti.

Viac informácií nájdete na www.podnikatelkaslovenska.sk

Informácie o víťazách 14. ročníka si prečítajte tu.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Poznáme víťazky súťaže Podnikateľka Slovenska 2018

Devätnásty ročník súťaže Podnikateľka Slovenska priniesol viacero noviniek a jej výsledky vyhlásili 19. februára v Stĺpovej sieni bratislavskej Reduty. Absolútnou víťazkou súťaže sa stala a cenu Podnikateľka Slovenska 2018 si z rúk predsedu vlády Petra Pellegriniho prevzala farmárka Barbora Figlušová so svojim projektom Čučoriedkovo.

Hľadáme Podnikateľku Slovenska 2018

Poznáte vo svojom okolí šikovnú podnikateľku, ktorá si zaslúži ocenenie? Stretli ste sa s dámou, ktorej podnikanie vám imponuje? Alebo sama patríte medzi podnikateľky a trúfate si uspieť v prestížnej súťaži, ktorá má za sebou už 18 ročníkov? Neváhajte a prihláste sa do 19. ročníka súťaže Podnikateľka Slovenska.

Martina Dudová: Najlepšou reklamou firmy je pozitívna skúsenosť zákazníka

Je zakladateľkou kozmetickej značky Navia a vďaka aromaterapii sa naučila spoznávať účinky esenciálnych olejov. Je trpezlivá a do práce odbieha aj o druhej v noci, aby pre svojich zákazníkov namiešala tie najkvalitnejšie produkty z čistej prírody.

Mária Zábudlá: Prvýkrát prišli zo zvedavosti, druhýkrát už nosili vlastné nádoby

Kto chce nakupovať ,,bez obalu“ môže zájsť k lokálnym farmárom alebo navštíviť mestský trh, ale hrsť šošovice či tri odmerky kakaa kúpite iba v obchodíku ZeroWaste.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky