Insight: Ľuboš Fellner

Insight: nová biznis show na Podnikajte.sk, do ktorej si Marek Didák volá hostí, s ktorými sa bude rozprávať o biznise a marketingu. Prvým je Ľuboš Fellner, zakladateľ cestovnej kancelárie Bubo a Podnikateľ roka 2011.

Myslíte si, že vo svete, v ktorom si každý dokáže zarezervovať dovolenku prostredníctvom Skyscanneru, Booking.com či Airbnb, už nie je miesto pre cestovné kancelárie?

V spolupráci s online marketingovou agentúrou Hype vám prinášame novú show Insight, do ktorej si Marek Didák volá top podnikateľov, aby sa s nimi rozprával o biznise a marketingu.

Hneď v prvej časti sa nám predstaví Ľuboš Fellner, zakladateľ cestovnej kancelárie BUBO a rozlúskne dilemu z úvodu tohto článku. Ľuboš je zodpovedný za kvalitu zájazdov a nové programy. Okrem toho je aj vynikajúcim sprievodcom, ktorý precestoval našu planétu od Pólu k Pólu.

Vo videu sa dozviete prečo sa vyštudovaný lekár a chirurg srdca rozhodol založiť cestovku a, takisto, pribalí niekoľko tipov určených nielen pre začínajúcich podnikateľov.

Inak, viete, čo znamená skratka BUBO a ako sa Ľuboš riadi jej významom?

Pozrite si Insight s Ľubošom Fellnerom

Nemáte možnosť sledovať video? Vypočujte si podcast - zvukovú stopu

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Osobnosť Tomáša Baťu: s konkurenciou nesúťažil, bral ju ako partnera

Ako sa vlastnosti Tomáša Baťu odrazili v budovaní a úspechu jeho podniku?

Tomáš Baťa - geniálny podnikateľ, ktorého princípy a heslá inšpirujú dodnes

Len málokto z osobností našich dejín dokáže svojím životom inšpirovať súčasnú spoločnosť. Jedným z nich je bezpochyby podnikateľ Tomáš Baťa, ktorého princípy a heslá nasledujú biznismani ešte aj dnes.

Baťovské princípy podnikania ešte nevymreli. Ako si ich osvojili český a slovenský podnikateľ?

Stretli sme sa na podnikateľskej konferencii, ktorá približovala historický odkaz Tomáša Baťu. Slovák Rudolf Lukačka a Čech Libor Musil zanietene a s veľkým obdivom rozprávali o tom, k čomu ich velikán československého biznisu inšpiroval. Z Baťovho prístupu k podnikaniu by sa podľa nich mali učiť aj budúce generácie.

Čo sa od Baťu môže naučiť dnešný podnikateľ?

Ktoré princípy baťovského systému riadenia platia aj dnes a mnohí podnikatelia o nich netušia?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky