EY Podnikateľ roka


EY Svetovým podnikateľom roku 2017 sa stal kanadský podnikateľ Murad Al-Katib zo spoločnosti AGT Food and Ingredients Inc.

Murad Al-Katib, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti AGT Food and Ingredients so sídlom v kanadskej provincii Saskatchewan, bol v sobotu večer na slávnostnom ceremoniáli, ktorý usporiadala spoločnosť EY v monackom Salle des Etoiles, vyhlásený za EY Svetového podnikateľa roka 2017. Murad uspel medzi 59 víťazmi národných kôl z 49 krajín sveta, ktorí sa o tento titul uchádzali.

Insight: Ľuboš Fellner

Insight: nová biznis show na Podnikajte.sk, do ktorej si Marek Didák volá hostí, s ktorými sa bude rozprávať o biznise a marketingu. Prvým je Ľuboš Fellner, zakladateľ cestovnej kancelárie Bubo a Podnikateľ roka 2011.

EY Podnikateľom roka 2016 Slovenskej republiky sa stal Jozef Klein, a spoločnosť Asseco Central Europe, a. s.

Držiteľom titulu EY Podnikateľ roka 2016 Slovenskej republiky sa stal Jozef Klein a spoločnosť Asseco Central Europe, a.s. Titul EY Technologický podnikateľ roka 2016 získal Ján Lunter, spoluzakladateľ spoločnosti Innovatrics, s.r.o., ktorý si zároveň odniesol aj cenu mesačníka Profit za najkrajší podnikateľský príbeh. Titul EY Začínajúci podnikateľ roka 2016 bol udelený Martinovi Adámkovi, Danielovi Novákovi a Jozefovi Šimkovi, majiteľom spoločnosti Inloop, s.r.o.

EY vyhlasuje na Slovensku jedenásty ročník súťaže EY Podnikateľ roka

Spoločnosť EY hľadá jedenásteho EY Podnikateľa roka, ktorý bude Slovenskú republiku reprezentovať na prestížnom svetovom finále v Monte Carle. Prihláste sa alebo nominujte podnikateľa zo svojho okolia, ktorý má víziu, odvahu a svojou tvrdou prácou a húževnatosťou vybudoval úspešnú spoločnosť.

EY Svetový podnikateľ roka 2016 je Austrálčan Manny Stul zo spoločnosti Moose Enterprise

Manny Stul, predseda predstavenstva a jeden z výkonných riaditeľov hračkárskej spoločnosti Moose Enterprise so sídlom v Melbourne, bol v sobotu večer na slávnostnom ceremoniáli, ktorý usporiadala spoločnosť EY v monackom Salle des Etoiles, vyhlásený za EY Svetového podnikateľa roka 2016. Manny uspel medzi 55 víťazmi národných kôl z 50 krajín sveta, ktorí sa o tento titul uchádzali.


EY Podnikateľ roka 2015 Slovenskej republiky je zakladateľ firmy c2i s.r.o., Patrick Hessel

Presítžne ocenenie EY Podnikateľ roka 2015 Slovenskej republiky získal Patrick Hessel, zakladateľ a konateľ firmy c2i s.r.o. Titul EY Technologický podnikateľ roka 2015 získal Branislav Mičieta, spoluzakladateľ a predseda dozornej rady spoločnosti CEIT, a.s. a titul EY Začínajúci podnikateľ roka 2015 bol udelený Ľubošovi Bednárovi, riaditeľovi spoločnosti Frutia, s. r. o. Špeciálne ocenenie poroty za podnikateľské srdce si odniesol Ján Lunter zo spoločnosti ALFA BIO s.r.o. Zvláštnu cenu Profitu za najkrajší podnikateľský príbeh udelil tento rok dvojtýždenník Profit Martine Kašiarovej z firmy TONFLY, s. r. o.

EY vyhlasuje na Slovensku desiaty ročník súťaže EY Podnikateľ roka

Prihláste sa alebo nominujte podnikateľa zo svojho okolia, ktorý má víziu, odvahu a svojou tvrdou prácou a húževnatosťou vybudoval úspešnú spoločnosť. EY vyhlasuje jubilejný desiaty ročník medzinárodnej súťaže EY Podnikateľ roka.

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky