Každá firma si zaslúži darček. Aj tá vaša

Od januára 2016 nás čakajú viaceré legislatívne zmeny. Budete na ne pripravení? Doprajte šťastné Vianoce nielen vašim blízkym, ale aj vašej firme. Ekonomické programy KROS získate so zľavou 20 % a skvelým darčekom.

Od nového roka sa toho v našej legislatíve opäť veľa zmení. Budeme podávať nové tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2015. Zmenil sa spôsob uplatňovania DPH a nastali aj zmeny v odpisovaní majetku. V mzdách sa opäť mení minimálna mzda, maximálne vymeriavacie základy, maximálny denný vymeriavací základ pre výpočet náhrady pri PN a výška hraničnej sumy pre dlhodobo nezamestnaných. Zmena nastáva aj pri výpočte exekučných zrážok – mení sa výška nepostihnuteľnej časti na povinného a vyživované osoby. K tomu pridajte "obľúbené" obdobie každého účtovníka: účtovné závierky a daňové priznania. Ako sa z toho nezblázniť?

Riešenie je jednoduché

Stačí používať kvalitný ekonomický softvér s aktuálnou legislatívou bez nutnosti zložitých úprav alebo nastavení. V programoch KROS nájdete moderné funkcie, ktoré reálne dokážu ušetriť desiatky hodín mesačne oproti iným programom alebo online účtovným aplikáciám. Zmeny v legislatíve nemusíte detailne sledovať ani ručne nastavovať - jednoducho sa spoľahnite na to, že budú zapracované v programe.

Šťastné a darčekové Vianoce pre každú firmu

Obľúbené programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvo , OLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo získate s vianočnou zľavou 20 %. Ku každému programu vám pribalíme aj skvelý darček podľa výšky objednávky - kávovar Bosch Tassimo, tablet Lenovo, Kávovar Krups alebo notebook Lenovo.

Kvalita overená časom - programy KROS sú s vami 20 rokov

Od roku 1995 pomáhajú desiatkam tisíc slovenských firiem v každodennom spracovaní účtovníctva a výpočtu miezd. Nech ste malý živnostník, ktorý potrebuje viesť jednoduché účtovníctvo a fakturáciu alebo majiteľ väčšej firmy, riešenie od KROSu je dostupné pre každého. Vyskúšajte rokmi a 82 000 používateľmi overené riešenie.

Užite si tento rok šťastné a darčekové Vianoce so softvérom KROS.

Akcia platí aj na stavebný a znalecký softvér do 23. 12. 2015 na www.kros.sk/akcia

KROS a. s. je popredný slovenský dodávateľ softvérových riešení pre firmy a živnostníkov. Už 20 rokov vyvíja ekonomické programy pre účtovníctvo a mzdy (programy ALFA plus, OMEGA, OLYMP, iKROS, NEO BI), stavebný softvér (program CENKROS plus, SMART plus) a znalecký softvér (programy HYPO a MEMO). Programy KROS si zakúpilo viac ako 82 000 používateľov a sú dlhodobo najpredávanejšie na Slovensku v kategórii ekonomického a stavebného softvéru.

Informácie poskytol:

  • Mgr. Jiří Galdia
  • KROS a. s., A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina
  • tel.: 041/707 18 04
  • email: [email protected]
  • www.kros.sk/tlacovyservis

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Aj vaše podnikanie môže byť šťastné a veselé

Dobrá správa pre podnikateľov zaplavila internet. Chcete tiež patriť medzi tých, ktorí z nej budú mať úžitok?

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.

Začína sa najrozsiahlejšia vzdelávacia aktivita v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy

Slovenskí podnikatelia sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2017 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky