Každá firma si zaslúži darček. Aj tá vaša

Od januára 2016 nás čakajú viaceré legislatívne zmeny. Budete na ne pripravení? Doprajte šťastné Vianoce nielen vašim blízkym, ale aj vašej firme. Ekonomické programy KROS získate so zľavou 20 % a skvelým darčekom.

Od nového roka sa toho v našej legislatíve opäť veľa zmení. Budeme podávať nové tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2015. Zmenil sa spôsob uplatňovania DPH a nastali aj zmeny v odpisovaní majetku. V mzdách sa opäť mení minimálna mzda, maximálne vymeriavacie základy, maximálny denný vymeriavací základ pre výpočet náhrady pri PN a výška hraničnej sumy pre dlhodobo nezamestnaných. Zmena nastáva aj pri výpočte exekučných zrážok – mení sa výška nepostihnuteľnej časti na povinného a vyživované osoby. K tomu pridajte "obľúbené" obdobie každého účtovníka: účtovné závierky a daňové priznania. Ako sa z toho nezblázniť?

Riešenie je jednoduché

Stačí používať kvalitný ekonomický softvér s aktuálnou legislatívou bez nutnosti zložitých úprav alebo nastavení. V programoch KROS nájdete moderné funkcie, ktoré reálne dokážu ušetriť desiatky hodín mesačne oproti iným programom alebo online účtovným aplikáciám. Zmeny v legislatíve nemusíte detailne sledovať ani ručne nastavovať - jednoducho sa spoľahnite na to, že budú zapracované v programe.

Šťastné a darčekové Vianoce pre každú firmu

Obľúbené programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvo , OLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo získate s vianočnou zľavou 20 %. Ku každému programu vám pribalíme aj skvelý darček podľa výšky objednávky - kávovar Bosch Tassimo, tablet Lenovo, Kávovar Krups alebo notebook Lenovo.

Kvalita overená časom - programy KROS sú s vami 20 rokov

Od roku 1995 pomáhajú desiatkam tisíc slovenských firiem v každodennom spracovaní účtovníctva a výpočtu miezd. Nech ste malý živnostník, ktorý potrebuje viesť jednoduché účtovníctvo a fakturáciu alebo majiteľ väčšej firmy, riešenie od KROSu je dostupné pre každého. Vyskúšajte rokmi a 82 000 používateľmi overené riešenie.

Užite si tento rok šťastné a darčekové Vianoce so softvérom KROS.

Akcia platí aj na stavebný a znalecký softvér do 23. 12. 2015 na www.kros.sk/akcia

KROS a. s. je popredný slovenský dodávateľ softvérových riešení pre firmy a živnostníkov. Už 20 rokov vyvíja ekonomické programy pre účtovníctvo a mzdy (programy ALFA plus, OMEGA, OLYMP, iKROS, NEO BI), stavebný softvér (program CENKROS plus, SMART plus) a znalecký softvér (programy HYPO a MEMO). Programy KROS si zakúpilo viac ako 82 000 používateľov a sú dlhodobo najpredávanejšie na Slovensku v kategórii ekonomického a stavebného softvéru.

Informácie poskytol:

  • Mgr. Jiří Galdia
  • KROS a. s., A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina
  • tel.: 041/707 18 04
  • email: [email protected]
  • www.kros.sk/tlacovyservis

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


KROS Fakturácia – moderná aplikácia pre podnikateľov

Čo si všímať pri výbere fakturačnej aplikácie a aké výhody ponúka tá od spoločnosti KROS?

Ako si vybrať dobrý mzdový softvér?

Na čo si dať pozor pri výbere nového alebo pri výmene mzdového softvéru? Aké ďalšie kritériá okrem ceny zvažovať a prečo je potrebné myslieť aj na elektronizáciu?

Digitalizácia mení pracovný trh, zvládať zmeny pomáha vzdelávací projekt

Dopyt po digitálnych kompetenciách rastie, Slovensko je v digitalizácii v rámci EÚ na posledných priečkach. Pomôcť môžu kurzy zamerané na prácu s jedným z najrozšírenejších podnikových softvérov.

Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky