Ako založiť jazykovú školu

Návod na založenie jazykovej školy spolu s praktickými informáciami o formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pri zakladaní novej jazykovej školy. Aká právna forma je najvýhodnejšia pri zakladaní jazykovej školy? V čom spočívajú výhody a nevýhody jednotlivých právnych foriem a ako zvažovať výber vhodnej právnej formy pre jazykovú školu? Ako dosiahnuť, aby bola Vaša jazyková škola úspešná? Aké sú výhody a riziká vlastnej jazykej školy v porovaní s podnikaním pod známou značkou (v rámci franchisingovej licencie)?


Klaudia Bednárová (The Bridge): Jazyky učíme v Bratislave a testujeme v Ázii

Keď ju prijímali ako lektorku do jazykovej školy, nikto nezisťoval, či ovláda angličtinu. Dnes má vlastné jazykové centrum a na lektorov vysoké nároky.

Tri ženy, ktoré vzdelávajú Slovensko vďaka úspešnej franšíze Berlitz

Denisa, Petra a Katarína začínali ako zamestnankyne, neskôr od materskej firmy odkúpili jazykovú školu formou franšízy. Ich lektori ročne odučia 50 000 hodín a u jedného zákazníka učia aj 450 študentov.

Úspešné podnikanie na jazykovom trhu rozbehol bez využitia akejkoľvek reklamy

Sedenie nad učebnicou, rovnako ako reklamu pre svoje podnikanie odmieta. Andrej Štalmach svoju jazykovú agentúru rozbehol len na základe pozitívnej referencie, ktorá sa dostala až ku klientom v ďalekej Kórei.

Založte si jazykovú školu s overeným know-how – licenčný systém EMPIRE

Vybudovanie úspešnej jazykovej školy nie je v dnešnej dobe jednoduchou záležitosťou. Výsledok vášho podnikania sa bude odvíjať od mnohých faktorov. Spolupráca so silným partnerom vám môže poskytnúť benefity, vďaka ktorým môže byť úspech v podnikaní s jazykovou školou oveľa pravdepodobnejší.

Ako vybudovať úspešnú jazykovú školu

Chystáte sa začať podnikať a prevádzkovať vlastnú jazykovú školu? Priblížime Vám kľúčové oblasti, ktorým by ste mali venovať pozornosť, aby ste boli úspešný.


Ako založiť jazykovú školu?

Plánujete si založiť súkromnú jazykovú školu? V tomto článku nájdete návod na to, ako pri tom postupovať spolu s osobitosťami, na ktoré treba pri tomto predmete podnikania myslieť.

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky