Zabezpečenie PZS, BOZP a požiarnej ochrany

Množstvo požiadaviek, ktoré na podnikateľov kladie legislatíva, z roka na rok pribúda. Ak napríklad zamestnáte zamestnanca, od 1. 1. 2015 sa vás týkajú nové povinnosti ohľadom zabezpečenia pracovnej zdravotnej služby (po novom sa vzťahujú aj na tých zamestnancov, ktorí pracujú v kancelárii). Aby podnikateľ dokázal zabezpečiť zákonné požiadavky a neporušoval zákon z nevedomosti, odporúčame zazmluvniť si spoľahlivého dodávateľa týchto služieb. Ten zabezpečí nielen spracovanie potrebnej dokumentácie, ale aj reálny výkon tejto služby. V prípade pracovnej zdravotnej služby ide o množstvo nemedicínskych činností a tiež o periodické lekárske prehliadky.

Množstvo povinností zamestnávateľovi ďalej vzniká v súvislosti so zabezpečením bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci či zabezpečenia požiarnej ochrany na pracovisku. Tieto činnosti možno zabezpečovať interným zamestnancom, v prípade menších podnikateľov je však najefektívnejším riešením zazmluvnenie externého dodávateľa. Ak patríte do tejto kategórie podnikateľov, vyplňte náš formulár a my vám radi vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na výkon týchto služieb:

Prehľad poskytovaných služieb

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30.

BOZP, pracovná zdravotná služba a požiarna ochrana bez starostí, kontaktujte nás

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku od overeného poskytovateľa BOZP, PZS a PO.       

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ENDORF s.r.o., IČO: 50403184. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.  


Súvisiace služby

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky