Chceš byť úspešný/á? Získaj prestížne vzdelanie!

(PR článok) Rozmýšľaš nad svojou budúcnosťou a chceš sa zaradiť medzi elitu? Chcel by si kariéru, ktorá by nebola ničím a nikým obmedzená? Rád by si bol držiteľom medzinárodne uznávaného titulu? Urob si s nami nasledujúci test:

  • Veríš svojim vlastným názorom alebo si radšej prisvojíš názory iných?
  • Vieš hľadať príležitosti, preraziť a predať sa na trhu práce?
  • Si presvedčený, že najlepšie projekty pochádzajú z tímovej práce?
  • Uprednostňuješ dialógy s profesormi pred monológmi?
  • Chceš nadviazať pracovné i súkromné kontakty?

Ak si na tieto otázky odpovedal kladne, máme pre teba skvelú príležitosť! Študuj na zahraničnej vysokej škole, ktorá ťa skvele pripraví na prax!

 

THINK THE FUTURE

Urob prvý krok. Doplň si vzdelanie na jednej z najprestížnejších súkromných medzinárodných škôl - University of New York v Prahe a získaj český aj americký diplom Bakalárskeho programu. 

Vybrať si môžeš z odborov  Business Administration (Obchodná administratíva), Communication and Mass Media (Komunikácia a masmédiá), International Economic Relations (Medzinárodné ekonomické vzťahy), Psychology (Psychológia), IT Management a English Language and Literature (Anglický jazyk a literatúra). Počas štúdia v anglickom jazyku sa naučíš prakticky a kriticky myslieť, získaš exkluzívne kontakty a spoznáš špičkových svetových odborníkov – dobrý základ pre tvoje budúce podnikanie.

 

THINK NO LIMITS

Odštartuj kariéru bez hraníc tým, že vyplníš prihlášku na našom webe. Študovať budeš podľa amerického vzdelávacieho modelu v multikultúrnom prostredí s jedinečným technologickým zázemím.
Získaj lístok na kariéru platný po celom svete na http://www.unyp.cz/cs/bakalarske-studium.

ZDROJ: The University of New York in Prague

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Učitelia budúcich podnikateľov: Základom je motivácia a nadčasovosť biznis nápadu

Nepretržitá komunikácia, riešenie krízových situácií či organizácia výberových konaní. To je bežná súčasť práce pedagógov, ktorí pripravujú študentov na svet podnikania.

Zo školských lavíc priamo k biznisu. Veľtrh podnikateľských talentov ukázal nádejných biznismenov

Počítačová myš dobíjaná solárnym panelom, prístroj pomáhajúci zbaviť sa račkovania či špeciálne viazanie na lyže pri cestovaní. Nápady slovenských študentov môžu plnohodnotne konkurovať biznisom skúsených podnikateľov.

Podnikateľský plán pre učiteľov stredných škôl

Pre podnikateľov je typický aktívny prístup k riešeniu problému, preto aj Združenie mladých podnikateľov Slovenska nečaká, že sa nejak sama zlepší úroveň podnikateľského vzdelávania na školách a zrealizovalo atraktívny vzdelávací projekt.

Fyzici, architekti, či filozofovia podnikajú s manažérmi

Fakulta managementu Univerzity Komenského spája študentov z rôznych odborov s cieľom rozvinúť ich podnikateľský potenciál a vytvoriť úspešné start-upy.