Sieň slávy biznisu

Sieň slávy biznisu je medzinárodná súťaž pre vývojárov aplikácií, ktorú organizuje skupina Deutsche Telekom. Najlepšie riešenia získajú vďaka úspechu v Sieni slávy biznisu reklamnú kampaň a možnosť spolupracovať s touto telekomunikačnou skupinou na rozvoji svojich projektov.

Zo Singapuru rovno do „Siene slávy biznisu“: aplikácia ProfitUp boduje doma aj v zahraničí

Po prvenstve v Podnikateľskom nápade roka 2012 a úspešnom etablovaní sa na domácom trhu sa im darí aj pri expanzii do sveta. Na nej im cestu bude dláždiť víťazná priečka v „Sieni slávy biznisu“ od Slovak Telekomu.

Prerazte na zahraničných trhoch a získajte 30 000€ od Telekomu

Podporte komunikáciu smart zariadení, predstavte svetu svoj nápad v súťaži „Sieň slávy biznisu“ a okrem expanzie na 7 zahraničných trhoch získajte marketingovú kampaň v hodnote 30 000€.

Predstavujeme víťazné aplikácie medzinárodnej súťaže Sieň slávy biznisu

Aké aplikácie obsadili popredné priečky v medzinárodnej súťaži Sieň slávy biznisu. Nájdite si medzi nimi tú, ktorá uľahčí život podnikateľa aj vám.

Hlasujte za najlepšiu biznis aplikáciu a vyhrajte reklamnú kampaň za 10000 €

Hlasujte za najlepšiu aplikáciu na Slovensku, pomôžte jej získať komunikačnú kampaň a zjednodušte si svoj podnikateľský život! Zároveň môžete vyhrať reklamnú kampaň pre svoju firmu v hodnote 10 000 €! Hlasovať môžete až do 30. júna 2014.

Najlepšie startupy získajú 30 000 € na marketing a investíciu do výšky 80 000 €

Máte nápad na aplikáciu, ktorá by uľahčila život podnikateľom? Predstavte ju podnikateľom v Sieni slávy biznisu a presvedčte ich, aby za vás hlasovali.

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky