Akcie

 • 59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov

  59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov je knižná publikácia zachytávajúca príbehy slovenských podnikateľov, ktorým sa z nuly podarilo vybudovať úspešné firmy. Nájdete v nej príbehy skúsených podnikateľov, ale tiež mladých podnikateľských hviezd. Je zdrojom inšpirácie, rád a ponaučení a pomôže vám pochopiť, čo je dôležité, ak chcete uspieť v akomkoľvek podnikaní.

  21,89 € 18,59 € s DPH 19,90 € 16,90 € bez DPH

  Detail
 • Vzorové podnikateľské plány

  Stiahnite si bezplatne vzorové podnikateľské plány, ktorými sa môžete inšpirovať pri príprave vlastného podnikateľského plánu. Súčasťou dokumentov sú editovateľné finančné modely pripravené v Exceli.

  Detail
 • Učebnica podnikateľského vzdelávania Kvalitní v škole-úspešní v živote

  Pochopte súvislosti v podnikaní vďaka učebniciam, ktoré vznikli v rámci projektu „Kvalitní v škole – úspešní v živote“. Ide o elektronickú verziu sady šiestich učebníc určených pre učiteľov stredných škôl, ktoré slúžia v pedagogickom procese pri výučbe podnikateľsky orientovaných predmetov. K dispozícii sú na stiahnutie bezplatne.

  Detail

Novinky

 • Daňová evidencia pri príjmoch z prenájmu nehnuteľnosti

  Pomôcka uľahčujúca vedenie daňovej evidencie, vyplnenie daňového priznania a optimalizovanie dane za rok 2015.

  12,00 € s DPH 10,00 € bez DPH

  Detail
 • Pracovné cesty SZČO

  Uplatňovanie cestovných náhrad do daňových výdavkov u samostatne zárobkovo činných osôb (SZČO) je odlišné od zamestnancov. Vo videoškolení sa dozviete, ktoré náklady (výdavky) súvisiace s pracovnou cestou si môže SZČO uplatniť do daňových výdavkov, ako vyplniť cestovný príkaz a ako vyúčtovať pracovnú cestu. Videoškolenie obsahuje praktické informácie, príklady a pomôcky, ktoré Vám pomôžu pri vyúčtovaní tuzemských aj zahraničných pracovných ciest SZČO.

  24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH

  Detail
 • Vzorová transferová dokumentácia - 3 ks

  V jednom balíku získate tri vzory (editovateľné textové dokumenty) transferovej dokumentácie. Súčasťou produktu je vzorová transferová dokumentácia k prenájmu nehnuteľnosti, k prijatým pôžičkám a nezávislého predajcu.

  36,00 € s DPH 30,00 € bez DPH

  Detail