Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2023 je „za rohom“

Získajte atraktívne ceny ako mentoring či zájazd do Bangkoku. Rozhoduje kreativita a prístup s dávkou modernizácie a invencie. Ako a dokedy sa registrovať?

Junior Chamber International Slovakia v spolupráci so Združením podnikateľov Slovenska opäť hľadá podnikateľské talenty v už 17. ročníku súťaže Mladý inovatívny podnikateľ. Právna forma, odvetvie podnikania ako aj veľkosť firmy nie sú dôležité. To, čo zaváži, je balíček kreatívnych riešení a prístupu s dávkou modernizácie a invencie. Vekové rozmedzie uchádzačov o titul najlepšieho slovenského podnikateľa s inováciou v krvi je od 18 do 40 rokov.

Víťaz získa zájazd či mentoring, ocenenie ale dostanú všetci finalisti

Zablikala nad vaším nápadom pomyselná žiarovka a vďaka šikovnému riešeniu sa „veziete na vlne“ úspechu? Korunujte svoje snaženie, malé i väčšie víťazstvá a úspechy titulom Mladý inovatívny podnikateľ roka. Najbližšie sa k nemu zo všetkých prihlásených dostane pätica najinovatívnejších podnikateľov, ktorá postúpi do finále a predstaví sa pred odbornou porotou. Minulý rok cenu získal Juraj Fehervári. Jeho firma BeLenka presvedčila svojou inovatívnosťou a veľkým potenciálom.

Ak sa chcete oficiálne zaradiť medzi novátorov aj vy alebo poznáte niekoho, kto by si zaslúžil byť do súťaže nominovaný, termín zaslania prihlášky je do 27. augusta 2023 (vrátane).  Mladého inovatívneho podnikateľa  spozná Slovensko už koncom septembra tohto roku. Na víťaza čaká okrem prestížneho titulu aj zájazd do Bangkoku a ďalšie, pre mladého podnikateľa lákavé a užitočné bonusy, ako mentoring a obed s niektorým z EY Podnikateľov roka v SR, viaceré zaujímavé vecné ceny a podobne. Odmenených bude všetkých 5 finalistov súťaže.

Udelené budú aj špeciálne ceny

Okrem už spomenutých, budú finalistom udelené aj špeciálne ceny:

  • Cena Indexu (najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh): rozhovor v magazíne Index
  • Cena BMW Slovenská republika za inovácie a digitalizáciu: zapožičanie automobilu BMW
  • Cena J&T Banky za ekonómiu: vecná cena

Prvým krokom na ceste medzi  inovatívnych slovenských podnikateľov je vyplnenie prihlasovacieho formulára, ktorý možno nájsť aj s viacerými informáciami na stránke www.invencia.sk.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Slovensko pozná Mladého inovatívneho podnikateľa roka 2023

Vo finále súťaže zaujali samoobslužné sauny, výber vína pomocou umelej inteligencie či poradenstvo pri expanzii firmy. Kto sa stal víťazom a čo finalisti získali?

Digitalizácia a efektívna správa členského vďaka nápadu mladého podnikateľa

Mário Potoček prišiel s inovatívnym riešením, ktorým zaujal aj v podnikateľskej súťaži. Aký problém rieši, vďaka čomu sa jeho zamestnanci tešia do práce a ako funguje predaj cez obchodných zástupcov?

Mladý inovatívny podnikateľ 2022: zaujali inovácie v oblasti technológií, zdravotníctva aj obuvi

Meno Mladého inovatívneho podnikateľa roku 2022 je známe. Čím zaujal víťaz a aké ďalšie nápady sa dostali do finále?

Mladý inovatívny podnikateľ 2022: súťaž o prestížny titul a atraktívne ceny

Už 16. ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ je „za rohom“. Kto a dokedy sa môže prihlásiť, ako na to a čo môžu finalisti získať?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky