MS v hokeji 2014 ako originálny teambuilding

Pracovnú atmosféru v tíme môžete odľahčiť aj organizáciou zábavného tipovacieho turnaja pri príležitosti nadchádzajúcich majstrovstiev sveta v hokeji 2014.

Tip na originálnu a nenáročnú teambuildingovú aktivitu

Jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich výkon človeka na pracovisku sú dobré medziľudské vzťahy. Tie sú podmienkou dobre fungujúcej komunikácie v tíme a tá zase predpokladom dobrej pracovnej výkonnosti. Dobrú atmosféru na pracovisku si zvyknú chváliť zamestnanci v menších firmách, v ktorých každý každého pozná a nemá žiaden ostych osloviť svojho kolegu pri riešení konkrétneho problému. Horšie to však je vo väčších firmách, kde sa pracovný kolektív dynamicky mení a logicky zostáva menej času na to, aby služobne starší kolegovia spoznali tých mladších aj inak ako prostredníctvom mailovej komunikácie. Aj preto sa vo väčších firmách organizujú rôzne teambuildingové aktivity, prostredníctvom ktorých sa majú kolegovia bližšie zoznámiť a spoznať. Tieto si často vyžadujú "celofiremnú" dovolenku, nakoľko sa väčšinou odohrávajú mimo pracoviska.

Výborným nápadom, ako odľahčiť pracovnú atmosféru a priniesť do komunikácie s novým kolegom sviežu neformálnu tému, je zorganizovať firemnú súťaž v podobe zábavného tipovacieho turnaja k aktuálnym majstrovstvám sveta v hokeji. Šport je predsa fenomén, ktorý ľudí spája a hokej spája Slovákov viac, ako čokoľvek iné. Ak vás tento nápad oslovil, no máte obavu pred tým, že by vás organizácia turnaja príliš časovo zaťažila, dovoľte nám predstaviť portál MyFairBet.com.

Čo svojim návštevníkom ponúka portál MyFairBet.com?

MyFairBet.com je bezplatná medzinárodná platforma, ktorá užívateľom umožňuje hrať a/alebo organizovať virtuálne tipovacie turnaje založené na najprestížnejších športových podujatiach ako sú majstrovstvá sveta v hokeji, vo futbale či tenisové grandslamové turnaje. Je to unikátna a inovatívna služba, ktorej cieľom je prostredníctvom športového tipovania prinášať viac hry, zábavy a interakcie do pracovných a medziľudských vzťahov. Hlavnými prednosťami portálu sú tieto skutočnosti:

  • Jednoduchosť používania - portál po vytvorení turnaja automaticky zabezpečuje zber a vyhodnotenie stávok všetkých hráčov zapojených v turnaji, pričom výsledky vášho tipovania porovnáva s vašimi súpermi a zobrazuje ich vo vizuálne atraktívnych a prehľadných grafoch.
  • Ide o skvelú nenáročnú alternatívu k tradičným teambuildingovým aktivitám - umožňuje užívateľom socializovať sa a spoznať nových priateľov.
  • Organizácia turnaja a samotné hranie je časovo veľmi nenáročné - prostredníctvom predpripravenej šablóny zorganizujete firemné majstrovstvá sveta v hokeji 2014 do 1 minúty. Ani vy ani hráči hraním nebudú tráviť viac ako 2 minúty denne, napriek tomu sa dobre zabavia.
  • Organizácia zábavných turnajov je úplne bezplatná.

Ukážka grafu hráča - aj takýmito výsledkami môžete poraziť svojho šéfa;)

 

Ako vytvorím firemný turnaj MS 2014 v hokeji?

Ak si chcete zorganizovať vlastný turnaj, je potrebné sa zaregistrovať alebo sa prihlásiť prostredníctvom svojho facebook konta. Potom stačí už len vybrať turnajovú šablónu, vďaka ktorej si za pár sekúnd vytvoríte vlastný turnaj, a pozvať do nej svojich kolegov či priateľov. Aby súťaž mala správne napätie, môžete sa na začiatku turnaja s priateľmi dohodnúť na tom, že sa bude súťažiť aj o nejakú cenu.

Po registrácii sa takisto môžete pripojiť do turnajov organizovaných priamo správcom stránky, momentálne sa napríklad v turnaji k MS v hokeji 2014 súťaží o finančné výhry v hodnote 150 Eur.

 

Aké sú pravidlá súťaženia?

Pravidlá súťaženia sú jednoduché. Súťaží sa na princípe jednoeurového fiktívneho vkladu vloženého na každú stávku. Ak vám tip vyjde, pripíšete si čistú výhru odvíjajúcu sa od výšky kurzu ako je tomu pri tipovaní v klasickej stávkovej kancelárii, ak naopak váš tip nevyjde, do štatistiky si pripíšete mínusový bod, ktorý zodpovedá prehre fiktívneho jednoeurového vkladu. Portál samozrejme neprijíma žiadne vklady na stávky a nevypláca výhry ako klasická stávková kancelária.

Každá stávka je vždy považovaná za samostatný tip, kurzy jednotlivých stávok sa medzi sebou nenásobia. Cieľom každého hráča je dosiahnuť čo najväčší zisk po odohratí posledného zápasu turnaja. Samozrejme, je už na stratégii samotného hráča, koľko zápasov v rámci turnaja bude tipovať. Kurzy zápasov sú preberané z reálnych stávkových kancelárií, vaše výsledné skóre vám teda prezradí, ako by ste skončili, ak by ste tipovali „naostro“.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Inflácia a platy: ako firmy zohľadnili krízu v mzdách zamestnancov?

Mnohí zamestnanci nemali zvýšený plat vôbec, a tam, kde mzdy rástli, boli pracovníci spokojní len výnimočne. Ktorí zamestnanci si prilepšili najviac a akým chybám sa pri zvyšovaní platu vyhnúť?

Jednoduchší proces zamestnávania cudzincov v priemysle

V priemysle je akútny nedostatok zamestnancov z dôvodu nezáujmu domáceho obyvateľstva. Situáciu môže riešiť udelenie národných víz občanom tretích krajín.

Vytvorenie pracovnej ponuky, ktorá zaujme: ako neodradiť uchádzača?

Čo záujemcov o zamestnanie najčastejšie odrádza od reagovania na pracovnú ponuku? Problémom je motivačný list, málo informácií aj výška platu.

Firemná súťaž MS v hokeji ako nenáročný teambuilding

Dobré medziľudské vzťahy, zičlivá atmosféra a kooperatívny duch hrajú v modernej kancelárii podstatnú úlohu. Keď sa však pracovný kolektív dynamicky mení, zostáva menej času na to, aby služobne starší kolegovia spoznali tých mladších aj inak ako prostredníctvom mailovej komunikácie.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky