Študentská podnikateľská cena

Študentská podnikateľská cena je súťaž, ktorej cieľom je podporovať študentov v tom, aby pracovali na svojom podnikateľskom sne už počas školy a zároveň ho začali počas štúdia aj realizovať. Kto sa môže zapojiť do Študentskej podnikateľskej ceny a kto uspel v Študentskej podnikateľskej cene za posledné roky.

JCI Slovensko hľadá študentov podnikateľov

Junior Chamber International Slovakia spolu s partnermi vyhlásili súťaž Študentská podnikateľská cena 2015. Ide o celoslovenskú súťaž študentov, ktorí sú zároveň podnikateľmi.

Podnikateľské súťaže a ich prehľad pre rok 2015

Aké biznis súťaže plánujú organizátori na Slovnesku v roku 2015 a kedy bude možné sa do nich prihlásiť? Prinášame ucelený prehľad.

Študentská podnikateľská cena 2014

Dňa 27.11.2014 sa konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Študentská podnikateľská cena 2014. Tohtoročným víťazom je študent, ktorý sa zaoberá využívaním virtuálnej reality v stavebníctve.

Hľadáme študentov, ktorí rozbehli svoje podnikanie popri vysokoškolskom štúdiu

Junior Chamber International Slovakia spolu s partnermi vyhlásili súťaž Študentská podnikateľská cena 2014. Ide o celoslovenskú súťaž študentov, ktorí sú zároveň podnikateľmi. Jej cieľom je podporiť súťaživosť, nápaditosť, kreativitu, vzdelávanie a prípravu študentov na svoje budúce povolania.

Víťazi Študentskej podnikateľskej ceny 2013

Dňa 07.11.2013 sa konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Študentská podnikateľská cena 2013. Tohtoročným víťazom je študent, ktorý podniká v oblasti vývoja systémov pre riadenie bezposádkových lietadiel a robotov.


Študentská podnikateľská cena 2013

Junior Chamber International Slovakia a SOPK vyhlasujú súťaž Študentská podnikateľská cena 2013. Ide o celoslovenskú súťaž študentov, ktorí sú zároveň podnikateľmi. Jej cieľom je podporiť súťaživosť, nápaditosť, kreativitu, vzdelávanie a prípravu študentov na svoje budúce povolania.

Študentské spoločnosti každý rok niečím prekvapia

Kúpeľové bomby, mydlá z čisto prírodných materiálov, zdravé keksíky, patinovaný odliatok ranokresťanských motívov, náramok s detekciou nebezpečného UV žiarenia, turisticko-informačný portál o Slovensku, multifunkčná žiarovka s webovou aplikáciou na zmenu farby a mnohé svoje produkty prezentovali študenti stredných a vysokých škôl 21. marca 2013 na veľtrhu študentských spoločností v Bratislave. Veľtrh bol vyvrcholením 18. ročníka celoslovenskej súťaže vzdelávacieho programu Aplikovaná ekonómia. Študenti si skúsili svoje prvé podnikanie a na veľtrhu prezentovali podnikateľské sny, plány a výsledné produkty. Stretli sa tak so svojou konkurenciou a súťažili v niekoľkých kategóriách.

Víťazi Študentskej podnikateľskej ceny 2012 (Global Student Entrepreneur Awards)

Dňa 29.10.2012 sa v budove ústredia Slovenskej sporiteľne konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Študentská podnikateľská cena 2012, ktorú organizovala mimovládna organizácia Junior Chamber International-Slovakia v spolupráci so Združením mladých podnikateľov Slovenska. V ročníku 2012 bodovali Košičani.


To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky