JEUNE

JEUNE - Young Enterpreneurs´ Organisation of the European Union. JEUNE je najväčšie združenie mladých podnikateľov, JEUNE spája lokálne združenia mladých podnikateľov z celej Európy, vďaka čomu prináša globálny prístup a efektívne zastúpenie na všetkých úrovniach. Cieľom JEUNE je obhajovať priaznivé podnikateľské prostredie pre mladých šikovných ľudí a vytvárať medzinárodnú sieť mladých podnikateľov. Od roku 2014 je Združenie mladých podnikateľov Slovenska členom JEUNE. Spojenie JENUE a Združenia mladých podnikateľov Slovenska prináša efektívnu pomoc mladým slovenským podnikateľom na zahraničných trhoch. Priamy kontakt cez partnerské organizácie umožňuje jednoduchšiu expanziu a uľahčuje podnikateľom orientáciu sa na cudzokrajnom trhu. Kontakty, rady, riešenia, postupy – toto všetko nájde mladý podnikateľ cez Združenie mladých podnikateľov Slovenska vďaka JEUNE už aj v zahraničí.

Ako môže byť hlas slovenských podnikateľov počuť v Bruseli

Združuje masy mladých ľudí, ktorí sa medzi sebou delia o najcennejšie podnikateľské skúsenosti. K jej členom patrí aj Združenie mladých podnikateľov Slovenska. Spoznajte európske združenie podnikateľov JEUNE - Young Entrepreneurs Organization of the European Union.

Už aj slovenkí mladí podnikatelia sú členmi najväčšej európskej organizácie

Vďaka členstvu ZMPS v najväčšom združení mladých podnikateľov v Európskej únii - JEUNE (Young Enterpreneurs’ Organisation of the European Union) sa dokážu mladí podnikatelia jednoduchšie etablovať na zahraničných trhoch.

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky