JEUNE

JEUNE - Young Enterpreneurs´ Organisation of the European Union. JEUNE je najväčšie združenie mladých podnikateľov, JEUNE spája lokálne združenia mladých podnikateľov z celej Európy, vďaka čomu prináša globálny prístup a efektívne zastúpenie na všetkých úrovniach. Cieľom JEUNE je obhajovať priaznivé podnikateľské prostredie pre mladých šikovných ľudí a vytvárať medzinárodnú sieť mladých podnikateľov. Od roku 2014 je Združenie mladých podnikateľov Slovenska členom JEUNE. Spojenie JENUE a Združenia mladých podnikateľov Slovenska prináša efektívnu pomoc mladým slovenským podnikateľom na zahraničných trhoch. Priamy kontakt cez partnerské organizácie umožňuje jednoduchšiu expanziu a uľahčuje podnikateľom orientáciu sa na cudzokrajnom trhu. Kontakty, rady, riešenia, postupy – toto všetko nájde mladý podnikateľ cez Združenie mladých podnikateľov Slovenska vďaka JEUNE už aj v zahraničí.

Ako môže byť hlas slovenských podnikateľov počuť v Bruseli

Združuje masy mladých ľudí, ktorí sa medzi sebou delia o najcennejšie podnikateľské skúsenosti. K jej členom patrí aj Združenie mladých podnikateľov Slovenska. Spoznajte európske združenie podnikateľov JEUNE - Young Entrepreneurs Organization of the European Union.

Už aj slovenkí mladí podnikatelia sú členmi najväčšej európskej organizácie

Vďaka členstvu ZMPS v najväčšom združení mladých podnikateľov v Európskej únii - JEUNE (Young Enterpreneurs’ Organisation of the European Union) sa dokážu mladí podnikatelia jednoduchšie etablovať na zahraničných trhoch.

Videonávod na zápis konečného užívateľa výhod

Ako zvládnete zápis svojpomocne krok po kroku.

Zistiť viac
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky