Najlepší ekonomický softvér teraz získate za polovicu!

Najlepší ekonomický softvér by mal obsahovať aktuálnu legislatívu, praktické funkcie, ktoré pomáhajú a šetria čas a zákaznícku podporu, na ktorú sa dovoláte. A samozrejme, nie je drahý.

Ekonomické programy KROS pre vedenie účtovníctva a miezd sú na trhu od roku 1995. Za tú dobu sa stali najpredávanejšími ekonomickými programami na Slovensku. Každoročne v nich začne viesť účtovníctvo alebo rátať mzdy niekoľko tisíc firiem. Prečo sú také obľúbené?

Vždy aktuálna legislatíva

Môžete sa spoľahnúť, že v programoch KROS je a bude vždy načas zapracovaná legislatíva. Nemusíte sa o nič starať.

Nadštandardná podpora

Vďaka novým Balíkom podpory KROS ponúka používateľom najširšiu podporu – už pri kúpe programu môžete získať poradenstvo až 11 hodín denne, videoškolenia a odborné publikácie zadarmo a ďalšie výhody. Až 98 % používateľov ALFA plus považuje HOTLINE za výbornú alebo veľmi dobrú!

Desiatky funkcií, ktoré šetria čas

V programoch nájdu používatelia praktické funkcie, ktoré dokážu ušetriť desiatky hodín práce mesačne. Či už ide o stovky aktuálnych vzorov tlačív a dokumentov, editovateľné daňové priznania, účtovanie pomocou vlastných vzorov a predkontácií alebo hromadné funkcie.

Oproti online účtovným programom (online účtovníctvu) je práca s klasickým účtovným programom oveľa rýchlejšia (nemusíte čakať na každé načítanie webovej stránky a nehrozí výpadok internetového spojenia so serverom) a pohodlnejšia (klávesové skratky v klasickom programe výrazne urýchľujú prácu účtovníka, programy majú prehľadnejší dizajn). Klasické programy obsahujú viac praktických funkcií a nástrojov.

Najlepšia ponuka sezóny - programy KROS za polovicu!

Získajte najpredávanejšie programy KROS so zľavou 50 %. Až do 28. 2. 2016 môžete využiť mimoriadnu akciu a získať programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvo, OLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo za polovičnú cenu.

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov. Softvér od KROSU používa viac ako 82 tisíc zákazníkov.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


KROS Fakturácia – moderná aplikácia pre podnikateľov

Čo si všímať pri výbere fakturačnej aplikácie a aké výhody ponúka tá od spoločnosti KROS?

Ako si vybrať dobrý mzdový softvér?

Na čo si dať pozor pri výbere nového alebo pri výmene mzdového softvéru? Aké ďalšie kritériá okrem ceny zvažovať a prečo je potrebné myslieť aj na elektronizáciu?

Digitalizácia mení pracovný trh, zvládať zmeny pomáha vzdelávací projekt

Dopyt po digitálnych kompetenciách rastie, Slovensko je v digitalizácii v rámci EÚ na posledných priečkach. Pomôcť môžu kurzy zamerané na prácu s jedným z najrozšírenejších podnikových softvérov.

Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky