Najlepší ekonomický softvér teraz získate za polovicu!

Najlepší ekonomický softvér by mal obsahovať aktuálnu legislatívu, praktické funkcie, ktoré pomáhajú a šetria čas a zákaznícku podporu, na ktorú sa dovoláte. A samozrejme, nie je drahý.

Ekonomické programy KROS pre vedenie účtovníctva a miezd sú na trhu od roku 1995. Za tú dobu sa stali najpredávanejšími ekonomickými programami na Slovensku. Každoročne v nich začne viesť účtovníctvo alebo rátať mzdy niekoľko tisíc firiem. Prečo sú také obľúbené?

Vždy aktuálna legislatíva

Môžete sa spoľahnúť, že v programoch KROS je a bude vždy načas zapracovaná legislatíva. Nemusíte sa o nič starať.

Nadštandardná podpora

Vďaka novým Balíkom podpory KROS ponúka používateľom najširšiu podporu – už pri kúpe programu môžete získať poradenstvo až 11 hodín denne, videoškolenia a odborné publikácie zadarmo a ďalšie výhody. Až 98 % používateľov ALFA plus považuje HOTLINE za výbornú alebo veľmi dobrú!

Desiatky funkcií, ktoré šetria čas

V programoch nájdu používatelia praktické funkcie, ktoré dokážu ušetriť desiatky hodín práce mesačne. Či už ide o stovky aktuálnych vzorov tlačív a dokumentov, editovateľné daňové priznania, účtovanie pomocou vlastných vzorov a predkontácií alebo hromadné funkcie.

Oproti online účtovným programom (online účtovníctvu) je práca s klasickým účtovným programom oveľa rýchlejšia (nemusíte čakať na každé načítanie webovej stránky a nehrozí výpadok internetového spojenia so serverom) a pohodlnejšia (klávesové skratky v klasickom programe výrazne urýchľujú prácu účtovníka, programy majú prehľadnejší dizajn). Klasické programy obsahujú viac praktických funkcií a nástrojov.

Najlepšia ponuka sezóny - programy KROS za polovicu!

Získajte najpredávanejšie programy KROS so zľavou 50 %. Až do 28. 2. 2016 môžete využiť mimoriadnu akciu a získať programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvo, OLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo za polovičnú cenu.

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov. Softvér od KROSU používa viac ako 82 tisíc zákazníkov.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?

Aj vaše podnikanie môže byť šťastné a veselé

Dobrá správa pre podnikateľov zaplavila internet. Chcete tiež patriť medzi tých, ktorí z nej budú mať úžitok?

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky