Technologická konferencia Metro ON Line 2022 bude zameraná na ekológiu aj mladých ľudí

22.6.2022 otvorí svoje brány medzinárodná technologická konferencia Metro ON line, ktorá bude prezentáciou integrovania technológií do sveta. Venovaná bude aj motivácii mladých ľudí a dôvodom, prečo podnikať. Čo ešte na účastníkov čaká?

Už 22. júna 2022 sa bude konať pod záštitou Ministra dopravy a výstavby SR 15. ročník konferencie Metro ON Line, a to v komfortnom ekologickom rezorte AquaCity Poprad, ktorý účastníkom konferencie ponúka okrem iného aj výborné podmienky pre relax. 

Aký program čaká účastníkov?

Prednášky a panelové diskusie konferencie budú rozdelené tematicky do dvoch sál a postupne odkryjú komplexné informácie o témach inteligentných miest (garantom je Slovak Smart City Cluster) a trendoch v telekomunikačnom a IoT segmente. Časť konferencie je venovaná motivácii mladým ľuďom dôvodom, pre ktoré sa oplatí začať podnikať a plniť si tak svoje sny. 

Inšpiratívne dopoludnie, po oficiálnej konferencii, bude venované študentom stredných škôl zo širšieho regiónu a podporené agentúrou SBA (Slovak Business Agency). Svoj príbeh tu popri fenomenálnom huslistovi Filipovi Jančíkovi porozpráva i Peter Vesterbacka - inak nazývaný Mighty Eagle z Angry Birds, ktorý bol zaradený medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta meniacich svet okolo nás.

„Po troch rokoch prestávky konferencie Metro ON Line sme do nej znova zakomponovali aj motivačné témy a prednášky, ktoré účastníkom umožnia zamyslieť sa nad ekologickými a nadčasovými riešeniami súčasných, ale aj budúcich problémov, ktoré sa dotýkajú i budov, miest a obcí, v ktorých všetci žijeme," hovorí Ján Michlík, organizátor konferencie. 

Tento rok budú môcť o konvergentných technológiách, ekológii a digitálnych výzvach súčasnosti diskutovať aj tri stovky študentov, ktorých má účasť na konferencii Metro ON Line motivovať k štúdiu technológií, k zodpovednému prístupu i ochrane prírody a prispieť tak k rozvoju Slovenska. Časť výťažku zo vstupného a príspevkov partnerov bude venovaná podpore rozvoja elektromobility na Tokaji a v národnom parku Poloniny.

Okrem odborných vstupov predstaviteľov medzinárodne uznávaných spoločností a obcí sa účastníci konferencie môžu tešiť na profesionálny networking, diskusie o technológiách budúcnosti a inteligentných mestách, ako aj dobrodružné sprievodné aktivity či neopakovateľnú večernú párty, ktorá bude ideálnou príležitosťou na prehĺbenie obchodných vzťahov partnerov, významných klientov a samospráv.

Kompletný program technologickej konferencie Metro ON Line, možnosť zakúpiť lístky a ďalšie dôležité informácie nájdete na internetovej stránke www.metroonline.sk.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky