59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov + 99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov
Aktuálne vypredané

59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov + 99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov

99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov (Ivica Ďuricová)

vďaka ktorým môžete podnikať aj vy! Ide o knižnú publikáciu mimoriadne úspešnej série inšpiratívnych nápadov uverejňovaných počas dvoch rokov na portáli podnikajte.sk.
Kniha 99 inšpiratívnych podnikateľských Cieľom publikácie je povzbudiť ľudí k tomu, aby sa postavili na vlastné nohy a splnili si svoj sen.

V knižke nájdete 99 naozaj rôznorodých nápadov na podnikanie. Pri takmer každom z nich je odhalený príbeh jeho vzniku, popísaný biznis model a zdôraznené silné, no i slabé stránky tohto podnikania.

Všetky príbehy predstavujú reálne podnikanie, ktoré už niekde vo svete existuje. Uvádzame ich najmä ako inšpiráciu a nasledovania hodný príklad, z ktorého si čitateľ môže zobrať kostru a zvyšok už si oživiť po svojom. Veď napokon, podnikanie je hlavne o tom prísť vždy s niečím novým.

Počet strán: 184 strán
Šitá väzba
Rozmery: 145x210mm


59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov (Martin Piko)

59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov je knižná publikácia zachytávajúca príbehy slovenských podnikateľov, ktorým sa z nuly podarilo vybudovať úspešné firmy. Nájdete v nej príbehy skúsených podnikateľov, ale tiež mladých podnikateľských hviezd. Je zdrojom inšpirácie, rád a ponaučení a pomôže vám pochopiť, čo je dôležité, ak chcete uspieť v akomkoľvek podnikaní.

V knihe 59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov nájdete príbehy podnikateľov, ako napríklad Marián Marek (PosAm), Richard Hudec (Wiktor Leo Burnett), Michal Štencl (Sygic), Vladímir Šikura (Soitron), Jozef Šetaffy (Pizza Mizza), Peter Stanko (Vino Mrva&Stanko), Milan Dubec (Azet.sk), Ľuboš Fellner (Bubo Travel), Tomáš Bel (Exisport), Renáta Bláhová (BMB Leitner), Lýdia Eckhardtová, Michal Meško (Martinus), Peter Zálešák (elektrodomy Nay), Peter Matyšák (VÍNO MATYŠÁK), Martin Guttman (sedacie vaky TULI) a podobne.

Počet strán: 252 strán
Šitá väzba
Rozmery: 170x240mm  


Zoznam autorov

Ivica Ďuricová, Martin Piko

Väzba

Pevná väzba


Aktuálne vypredané

Mohlo by vás zaujímať

Ako založiť kaviareň

Ako založiť kaviareň

Ak uvažujete nad vlastným podnikaním a chcete si založiť kaviareň, máte pred sebou návod vo forme ebooku. Ebook vám pomôže zorientovať sa v reguláciach ovplyvňujúcich tento typ podnikania a upozorní na legislatívne povinnosti. Zároveň obsahuje praktické podnikateľské tipy a rady, ktoré pomôžu vybudovať úspešné podnikanie. Ebook zohľadňuje právny stav účinný k 1.1.2016.

39 rád, ako budovať svetovú firmu s investorom

39 rád, ako budovať svetovú firmu s investorom

Príbehy a skúsenosti slovenských firiem, ktoré rástli s pomocou investora (venture kapitálu).

19 príbehov podnikania formou franchisingu

19 príbehov podnikania formou franchisingu

Ako uspieť so známou značkou na Slovensku. Nahliadnite s nami do sveta podnikania so značkami ako Pizza Mizza, Subway, RE/MAX, KINEKUS, Yves Rocher a ďalšími.
Obchodné podmienky Doručenie a platba Reklamácie
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky