Založte si vlastnú sro za pomoci portálu Podnikajte.sk - zakladanie sro rýchlo a efektívne!

Úspešnému založeniu spoločnosti s ručením obmedzeným podľa vašich vlastných predstáv predchádza proces, ktorý si vyžaduje znalosť príslušných zákonov, predpisov a nutných odborných a právnych úkonov. Vzhľadom na to, že väčšina začínajúcich podnikateľov nemá so zakladaním spoločnosti s ručením obmedzeným skúsenosti a chýbajú im právne znalosti, ponúkame vám naše služby, vďaka ktorým túto úlohu vyriešite spoľahlivo, rýchlo a za bezkonkurenčnú cenu 280 Eur. Za túto sumu si bez elektronického podpisu nedokážete založiť spoločnosť ani svojpomocne, prostredníctvom nás ušetríte viac ako 50 Eur. Po odoslaní mailového formulára vybraného balíka služieb vás bude v pracovných dňoch v lehote 24 hodín kontaktovať advokátka JUDr. Jana Štefáneková, prípadne niektorý z jej kolegov, ktorí vám poskytnú príslušné poradenstvo a zabezpečia, aby zápis vašej spoločnosti do obchodného registra prebehol bezproblémovo.

 

Jana Štefáneková – advokátka

Jana Štefáneková je absolventkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. V rokoch 2005 – 2008 pracovala ako advokátska koncipientka so špecializáciou na obchodnoprávnu agendu. Od roku 2009 má vlastnú advokátsku prax s kanceláriou v Trenčíne a v Bratislave. Jana Štefáneková v rokoch 2007 - 2010 spracovávala pre Republikovú úniu zamestnávateľov pravidelný monitoring právnych predpisov a pripravovala pripomienky k dotknutým návrhom právnych predpisov z pohľadu potrieb a záujmov zamestnávateľov a podnikateľského sektora. V rokoch 2008 - 2010 zastupovala Republikovú úniu zamestnávateľov na konferencii Medzinárodnej organizácie práce v Ženeve vo Výbore pre aplikáciu medzinárodných noriem a štandardov.

 


Výber z referencií na zakladanie spoločností s ručením obmedzeným:

"Kompetentnosť, precíznosť, dochvíľnosť a absolútna profesionalita – klobúk dole! Ďakujem"

                                                                                                                                                                          Martin Gimersky, Martin Electrodynamics, s. r. o.

"Nápad založiť si vlastnú spoločnosť vo mne vyzrieval dlhšiu dobu. Nejaké skúsenosti s podnikaním už som mala, zrejme aj preto som sa rozhodla nechať zakladanie spoločnosti s ručením obmedzeným na profesionála. Vedela som totiž, čo všetko tento proces obnáša a sama som si naň netrúfala. Ak Vám "eseročku" zakladá právnik, získate tým tri veľké benefity. Prvým je absolútne odbremenenie od akýchkoľvek starostí - stačí pár podpisov, ktoré sa navyše dajú vybaviť na diaľku. Ďalšími dvomi sú informovanosť a spoľahlivosť - právnik Vám všetko vysvetlí formou pochopiteľnou pre bežného človeka a tiež si môžete byť istí, že bude opatrne a bezpečne pracovať s Vašimi osobnými údajmi. Na portáli podnikajte.sk som našla ponuku služieb a keďže portál mi už mnohokrát pomohol, rozhodla som sa spoľahnúť na jeho služby aj tentokrát. S Janou Štefánekovou som bola maximálne spokojná, jej ústretový a prívetivý prístup bol príjemným bonusom k radosti zo založenia novej spoločnosti. V skratke - žiadne starosti, príjemný prístup a rýchle konanie - to všetko za veľmi prijateľnú sumu. Naozaj odporúčam."

                                                                                                                                                                                         Ivicia Ďuricová, Adlervia.com

 

"Založiť si vlastnú spoločnosť nie je pre bežného človeka, ktorý sa neorientuje v spleti právnych noriem a predpisov, vôbec jednoduché. Preto som sa rozhodol zveriť sa do rúk profesionálov, ktorí s týmito úkonmi majú skúsenosti a prax, a tým si ušetriť nervy, ktoré by mi počiatočná byrokracia mohla spôsobiť. Založenie spoločnosti prebehlo úspešne, bez komplikácií a naša firma sa už môže naplno venovať svojej činnosti."

                                                                                                                                                                                         Pavol Ondráš, Webmax, s.r.o.

 

"Chcem sa Vám poďakovať za Vaše služby, boli sme s Vašou prácou veľmi spokojní. Môžem Vás kontaktovať s právnymi záležitosťami aj v budúcnosti?"

                                                                                                                                                                                     Dana Jackuliaková, DMJ Development, s.r.o.

 

"Ďakujem za založenie mojej firmy. S pani JUDr. Štefánekovou sa veľmi dobre spolupracovalo. Fungovali sme na diaľku (ja Bratislava, ona Trenčín) a oceňujem jej ústretovosť, promptnosť a spoľahlivosť."

                                                                                                                                                                                         Ing. Alina Bohušová, konateľ Alys, s.r.o.

"Veľmi rýchla komunikácia, všetko prebehlo bez starostí a človek mal vždy aktuálne info. Keby všetci na Slovensku pracovali takto, nemusel by sa nikto hanbiť. Jednoznačne odporúčam."

 

Prejsť na ponuku produktu Založenie s.r.o. - Balík Komplet v cene 280 Eur

Prejsť na ponuku produktu Zápis zmien do obchodného registra od 99 Eur

Prejsť na ponuku produktu Založenie živnosti v cene 30 Eur