Právne služby

Vozáb & Co. je stredne veľká advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby klientom na území Slovenska a v Českej republike od roku 2011, a to najmä v oblastiach korporačného práva, M&A, práva nehnuteľností, práva duševného vlastníctva, zdravotníckeho práva a práva e-commerce vrátane ochrany osobných údajov.

V oblasti korporačného práva sa špecializujeme na zakladanie spoločností, corporate governance, budovanie korporačných štruktúr, korporačné zmeny a premeny obchodných spoločností, ako i na súvisiace daňové a účtovné poradenstvo.

Medzi klientov advokátskej kancelárie patria hlavne malí a strední podnikatelia, ako i niektoré medzinárodne spoločnosti s pobočkami na území Slovenska a Českej republiky.

Pri našej práci spolupracujeme s tímom odborníkov a zahraničných partnerských advokátskych kancelárií, aby sme tak našim klientom zabezpečili vysoký štandard kvality a komplexnosť poskytnutých služieb.

Pre získanie bližších informácií o možnostiach spolupráce neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára.

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30.

Kontaktný formulár – informácie o podmienkach a cene právnych služieb

Advokátska kancelária Vozáb & Co. poskytuje komplexné právne služby rôzneho zamerania. Pre získanie bližších informácií o podmienkach a cene právnych služieb využite tento kontaktný formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Vozáb & Co. s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby