Právne služby

Vozáb & Co. je stredne veľká advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby klientom na území Slovenska a v Českej republike od roku 2011, a to najmä v oblastiach korporačného práva, M&A, práva nehnuteľností, práva duševného vlastníctva, zdravotníckeho práva a práva e-commerce vrátane ochrany osobných údajov.

V oblasti korporačného práva sa špecializujeme na zakladanie spoločností, corporate governance, budovanie korporačných štruktúr, korporačné zmeny a premeny obchodných spoločností, ako i na súvisiace daňové a účtovné poradenstvo.

Medzi klientov advokátskej kancelárie patria hlavne malí a strední podnikatelia, ako i niektoré medzinárodne spoločnosti s pobočkami na území Slovenska a Českej republiky.

Pri našej práci spolupracujeme s tímom odborníkov a zahraničných partnerských advokátskych kancelárií, aby sme tak našim klientom zabezpečili vysoký štandard kvality a komplexnosť poskytnutých služieb.

Pre získanie bližších informácií o možnostiach spolupráce neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára.

Kontaktný formulár – informácie o podmienkach a cene právnych služieb

Vaše meno a priezvisko
Váš email
Vaše telefónne číslo
Text správy
Overenie
verify
Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Vozáb & Co. s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.